Data from the software aScTimeTables was updated

• MŠ Rodičovské združenia / Kindergarten parents meeting

Radi by sme vás informovali, že rodičovské združenia pre materskú školu sa uskutočnia v stredu a štvrtok, 22. a 23.novembra 2017 od 15.00 do 17.00 hod. Prosím, rezervujte si stretnutie s triednym učiteľom zapísaním sa na konkrétny čas na recepcii školy alebo telefonicky na tel. č. 02/4598 1928.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

We would like to inform you that the parents meetings for Kindergarten will take place on Wednesday and Thursday, 22nd and 23rd November 2017 from 15.00 until 17.00. Please book an appointment with the class teacher by signing up for a particular time at the school reception desk or on the tel. no. 02/4598 1928.

STRETNUTIA RODIČOV A UČITEĽOV

Dovoľujeme si vás upozorniť, že sa v dňoch 8. a 9.11. (streda a štvrtok) uskutočnia stretnutia rodičov a učiteľov. Na konkrétne termíny k triednym učiteľom sa môžete zapísať na recepcii školy alebo telefonicky. (pevná linka 02-45 98 19 28) Predmetom rozhovorov budú štvrťročné hodnotenia žiakov a výsledky štvrťročných písomiek.

TEACHER – PARENTS MEETING

Let us bring to your attention, that on 8. and 9.11. (Wednesday and Thursday) the teacher – parent meeting will be held. You can schedule a meeting with a teacher personally at the reception desk or by phone (02/4598 1928). The talks will be about quarterly student assessment and results of quarterly tests.

Data from the software aScTimeTables was updated

• GALILEO INFO OKTÓBER/OCTOBER

Vážení rodičia,

HURÁ, HALLOWEEN!

KARNEVAL A OSLAVA

Halloween na našej škole oslávime tento piatok 27.10. Karneval v maskách pre materskú školu začína o 9:00. Pre žiakov 1. a 2.ročníka začína program v maskách o 11:00. Následne pokračuje program pre 3.– 4. ročník.

Žiaci 5. ročníka  budú mať organizovaný program od 15.00 hod. do 18:00 hod. Prosíme rodičov, aby si svoje deti vyzdvihli do 18:00 hod.

NOC V ŠKOLE 27.10.2017

Žiaci ročníkov 6 – 8 sa vrátia do školy o 19.00 hod., aby počas strašidelnej noci z 27.10. na 28.10.            (z piatka na sobotu) absolvovali cestu odvahy a užili si kopec zábavy. Prosíme rodičov, aby si svoje deti vyzdvihli na druhý deň ráno (sobota 28.10.) do 8.00 hod. Žiaci, ktorí chcú prespať v škole, potrebujú svoj spacák a karimatku.

HURÁ, PRÁZDNINY!

Jesenné prázdniny sa začínajú v pondelok 30.10. V škole sa stretneme opäť vo štvrtok 2.11. Želáme vám príjemný oddych a načerpanie nových síl.

STRETNUTIA RODIČOV A UČITEĽOV

Dovoľujeme si vás upozorniť, že po jesenných prázdninách sa v dňoch 8. a 9.11. (streda a štvrtok) uskutočnia stretnutia rodičov a učiteľov. Na konkrétne termíny k triednym učiteľom sa budete môcť zapísať od 2.11.(štvrtok) na recepcii školy alebo telefonicky. (pevná linka 02-45 98 19 28) Predmetom rozhovorov budú štvrťročné hodnotenia žiakov a výsledky štvrťročných písomiek.

ODOVZDÁVANIE IGCSE A A-level CERTIFIKÁTOV

Slávnostné odovzdanie IGCSE a A-level certifikátov sa uskutoční v utorok 14. novembra 2017 v triede GYM5.

Dear parents,

HURRAY, HALLOWEEN!
    CARNIVAL AND PARTY

We will celebrate Halloween on Friday 27.10. Programme for our kindergarten kids starts at 9:00. Programme for Grade 1 and 2 starts at 11:00 and continues with Grades 3 – 4. Students of grade 5 will have  programme from 3.00pm until 6.00pm. We kindly ask parents to come and pick their children at  6.00pm.

NIGHT AT SCHOOL 27.10.2017

Programme for our pupils of grades 6-8 start at 7.00pm with a walk of courage during the scary night from 27.10. to 28.10. (Friday to Saturday)  students will have a lot of fun. We kindly ask parents to come and pick their children up from school on Saturday morning (28th) no later than  8.00am. Pupils who are allowed to sleep in school will need a sleeping bag and a sleeping mat.

HOLIDAY, HURRAY!

Autumn holidays start on Monday 30.10 and we will meet back in school on Thursday 2.11. We wish you pleasant and relaxing holidays.

TEACHER – PARENTS MEETING

Let us bring to your attention, that on 8. and 9.11. (Wednesday and Thursday) after holidays the teacher – parent meeting will be held. You can schedule a meeting with a teacher personally at the reception desk or by phone (02/4598 1928) from Thursday 2.11. The talks will be about quarterly student assessment and results of quarterly tests.

IGCSE and A-level CERTIFICATES CEREMONY

IGCSE and A-level certificates handout assembly will take place on Tuesday 14th November 2017 in High School.

• Súkromná základná škola / Súkromné gymnázium GALILEO SCHOOL
    Dudvážska 6, 821 07 Bratislava 214